Fotografia uliczna...Moja miłość!

 

Od tego się wszystko zaczęło. Nie napisałem w zakładce " O mnie" banalnego sformułowania jakim jest "urodziłem się z aparatem w ręku", bo tak po prostu nie było.

 

Ulica... 

 

Od najmłodszych lat, ulica kształtowała moje życie. Tam spędzałem najwięcej czasu swojego dzieciństwa. Przeplatające się doświadczenia osobiste z doświadczeniami moich podwórkowych przyjaciół i otaczającą nas rzeczywistością najbardziej wpłynęły na to jakim dzisiaj jestem człowiekiem.

 

Pierwszy aparat...

 

Kiedy dostałem swój pierwszy aparat i zabrałem go w pierwszą zagraniczną podróż to w naturalny dla mnie sposób fotografowałem ludzi, emocje, sytuacje. Zauważyłem to dopiero po latach, kiedy oglądałem swoje pierwsze zdjęcia. To wtedy właśnie wszystko złożyło mi się w całość i dowiedziałem się, że nic nie stało się w moim życiu bez powodu. Dowiedziałem się o tym dzięki fotografii. Poprzez własne doświadczenia potrafię dziś dostrzegać rzeczy, których zazwyczaj ludzie nie widzą lub nie chcą widzieć. Jako dziecko uciekałem na ulicę, bo tam zapominałem o problemach, jednocześnie dostrzegając problemy innych ludzi. Dziś robię praktycznie to samo...

 

 "uciekam na ulicę, aby oderwać się od swojej rzeczywistości i zatopić się w rzeczywistości innych" 

IMG_9543.jpg

STREET KOLOR

STREET CZARNO BIAŁE