top of page

Fotograf z pasją - o mnie.

Moja przygoda z fotografią rozpoczęła się w podróży.

Fotografią zainteresowałem się podczas pierwszych swoich podróży.

Wracając z pierwszych wypraw czułem jakiś niedosyt. Z kolejnymi podróżami zacząłem fotografować telefonem komórkowym. Z czasem na tyle rozwinąłem tą pasję, że nie było odwrotu. Ukończyłem szkołę artystyczną w Regionalnym Ośrodku Edukacji na kierunku Technik Fotografii. Po kilku latach od skończenia szkoły nadal poszukiwałem swojego zawodowego miejsca. Niemal z dnia na dzień postanowiłem o tym, że chcę nie tylko być pasjonatem ale również pracować jako fotograf. I tak zostałem fotografem.

 

Poza pasją fotograficzną interesuję się psychologią i uprawą roślin. Kocham kawę, słońce, muzykę i swojego kota Lulusia

Zadzwoń do mnie

DSC_2394......jpg
20220508-DSCF9135.jpg

Emilia

Jestem zachwycona współpracą z Arkiem. To mistrz w odczytywaniu fotograficznych potrzeb i przenoszenia emocji na matrycę aparatu. Klimat, jaki oddaje w swoich kadrach przerósł moje oczekiwania. Po bardzo ogólnym przedstawieniu mojej wizji Arek wyczarował coś znacznie lepszego i dlatego wiem, że nie jest to nasza ostatnia sesja. Polecam Arkadiusza z całego serca i szykuję się na kolejne ekscesy fotograficzne.

IMG_20210625_175909_1 (1).jpg

Dominika i Filip

Z całego serca polecam usługi Arka! Przez całą sesje czułam się swobodnie a ogrom pomysłów jakie miał Arek ani przez chwile nie wzbudził we mnie skrępowania. Nawet mój mąż, który nie lubi zdjęć dał się przekonać. Profesjonalizm i totalny luz to idealne połączenie, które podsumowuje sesje z Arkiem.

20210808-DSCF5783.jpg

Monika

Arek to fotograf o niepowtarzalnym „oku”. Sam tworzy i wymyśla kadry, które w magiczny sposób dokumentują chwilę. A jego spokojny sposób bycia sprawia, że nawet dla sceptycznie nastawionych sesja zdjęciowa staje się cudowną przygodą.

20210814-DSCF6939.jpg

Michał i Ola

Gorąco polecamy Arka jako fotografa. Nasza sesja wykonana przez niego do tej pory zapiera nam dech w piersiach. Arek wykazuje się dużą otwartością i cierpliwością przy wykonywanych zdjęciach, doradza i pomaga nawet najbardziej opornym (a coś o tym wiemy). Prpfesjonalna obsługa i podejście, a przede wszystkim zaangażowanie! Po prostu super!

Moje referencje

bottom of page