Odkąd pamiętam, zawsze wolałem obserwować świat i ludzi, zamiast uczestniczyć w dyskusjach. Wtedy jednak, mimo, że wiedziałem o istnieniu aparatów fotograficznych, nie zdawałem sobie sprawy do czego, tak naprawdę mogą służyć i jaką siłę może mieć fotografia. Dziś wiem, że dzięki fotografii mogę odczuwać świat na swój sposób. Nie tylko chwili wciśnięcia migawki, ale i po latach, wracają wspomnienia, gdy patrzę na utrwaloną na zdjęciu chwilę.

Fotografia to…

Fotografia to ciągły rozwój. Nie tylko warsztatu fotograficznego, choć jest on ważny. Przede wszystkim to rozwój osobisty. To sposób patrzenia na świat, ludzi, otoczenie. To nauka o ludziach, ich emocjach. Uczy empatii i pokory.

„W ludziach cenię wrażliwość, nietuzinkowość, szczerość, otwartość umysłu, pozytywną energię, dystans do siebie i świata.”

Marzenia…

Moim największym marzeniem jest to, abym ja oraz najbliższe mi osoby były zdrowe oraz to żebym mógł realizować swoją pasję.

 

Nauka i warsztat.

Jestem absolwentem szkoły fotograficznej w Regionalnym Ośrodku Edukacji we Wrocławiu. Na co dzień pracuję w jednym z wrocławskich zakładów fotograficznych.

 

Dziękuję za to, że poświęciłeś swój cenny czas i dotarłeś do tego miejsca. Zapraszam Cię do obejrzenia moich prac. Jeśli podoba Ci się to, w jaki sposób patrzę na świat i masz pomysł na wspólny projekt – nie wahaj się, napisz do mnie.

Arek

  • Biały Instagram Ikona

Jestem na Instagramie